Andersen 2014 je za námi...

Dobré dopoledne. Andersen je za námi a my všichni doufáme, že jsou dětičky spokojené a plné dojmů. Společně jsme si to opravdu užili  
Právě teď nahrávám fotky na naše knihovnické rajce.net a jen co tam budou, přidám odkaz.  Alba hudou dvě. Jedno větší, co fotila Verča s Míšou a ve druhém bude pár fotek z mého telefonu. 
Moc všem děkujeme a teď už hurá odpočívat!!!! Tak zase za rok  Heslo: třpytky :D
 
 
 
 

Finální informace k Noci 2014

Dobrý den z knihovny.

Vše kolem Noci už je snad zařízeno, naplánováno a program je předběžně připraven :-)

Jen chci zdůraznit, že vyplněné přihlášky se mohou odevzdávat ještě do pondělí 24. 3. v knihovně. Bude to poslední den, kdy je možnost potvrdit přihlášení a Noci s Andersenem 2014 se účastnit.

Děti, které budou hodně nedočkavé, se tedy do knihovny mohou scházet už od 15 hodin. Uloží si své věci ze seznamu do zasedací místnosti, přezují se, odevzdají kartičku pojišťovny a půjdou do knihovny čekat na všechny přihlášené kamarády. Po čtvrté hodině plánujeme opustit knihovnu a přesunout se na část odpoledního programu ven, na zahradu místní Mateřské školy, kterou nám s velkou ochotou zapůjčila paní ředitelka Jana Černá. Bude tady možnost opéct si cokoliv, co mají děti rády. Takže poprosíme ještě k věcem přibalit něco na opečení. Pečivo - chleba, máme zajištěné. Hlavně ať mají s sebou láhev na pití!!!

Snad nám bude počasí přát a nebudeme muset zůstat v prostorách knihovny, kde by byla varianta náhradního programu :-)

Po návratu se děti mohou těšit na vyrábění, hry, čtení.... Máme se na co těšit.

Vzhledem ke zkušenostem z loňska ještě poprosíme, pokud ponesete dětem upečenou snídani v plastových dózach, označte si je prosím nějakou polepkou. Bude to jednodušší při vracení krabiček v sobotu ráno. Moc děkujeme a pomalu odpočítáváme dny!!!! :-)

P.S. Průběžné informace a třeba i pár fotek z celé akce budeme dávat v naší skupině knihovnického Facebooku ;-)

Tým Noci s Andersenem J + J + M + V

 
 

Informace a seznam věcí na Noc s Andersenem

Děti se budou scházet do budovy knihovny v pátek 4. 4. na 15 hodinu.

S sebou si donesou: spací pytel nebo deku na zakrytí (případně karimatku kdo má), polštářek a oblíbeného plyšáka, ručník na obličej a ruce, kartáček na zuby a pastu, pyžamo, přezůvky, pastelky a nůžky (ideálně celý penál). Nezapomeňte na kartičku zdravotní pojišťovny a láhev s pitím.

Je zbytečné dávat dětem mobil, peníze či nějakou svačinu. Večeři zajistíme a poprosíme jen o upečení něčeho sladkého či slaného na snídani, stejně jako minulý rok. Bude k dispozici i čaj, voda nebo šťáva.

Přemýšlíme podle počasí o možnosti si udělat "táborák", ale to bychom ještě upřesnili. Děti budou pak mít možnost si donést něco, co mají rády, na opečení. Celý program Noci s Andersenem uveřejníme v průběhu příštího týdne.

V sobotu ráno si je budeme moct vyzvednout do půl 10 nejpozději :-)

Už se moc těšíme a doufáme, že se letošní ročník vydaří stejně tak báječně, jako loňský. 

Tým Noci s Andersenem (Jana Čížková, Jitule Štěpánová, Míša Kozáková a Veronika Žďárková)

 
 
 

Noc s Andersenem

Bodování jsme uzavřeli a vyhlašuji 20 dětí, kteří s námi budou v knihovně nocovat :o) Pokud někdo už teď ví, že by se účastnit nemohl a nebo má jinou akci a dorazil by později, ať mě kontaktuje prosím. Máme v záloze i případné náhradníky. Díky. Jitule

 

Štěpánová Bára

Mikušík David

Klemtová Kateřina

Pekařová Kateřina

Mušáková Kateřina

Bastl Adam

Jarkovská Nela

Kupková Lucie

Podstatová Anežka

Panenka Josef

Podstatová Eliška

Plesl Tomáš

Štěpánová Tereza

Kubíček Adam

Dvořáková Eliška

Brouček Matěj

Kubíčková Nelly

Bečvář Jakub

Mikušíková Anna

Kahancová Kristýna

 
 


Chceme Vás informovat, že další "NOC S ANDERSENEM" se bude konat 4. 4. 2014

- pátek.