Fotografie z NSA 2016

knihovnacm.rajce.net/Noc_s_Andersenem_1.4._-_2.4._2016

 
 
 

Video ze stezky odvahy z Noci s Andersenem

Dobrý den, NSA 2016 je úspěšně za námi a Vy se můžete podívat na video ze stezky odvahy, kterou děti v pátek večer procházely :-) Postupně pak nahrajeme ještě nějaké fotky. Letošní rok jich ale nebude mnoho, bylo tolik aktivit, že na focení nám moc času nezbývalo... 

youtu.be/7QVd55TBbiU

 
 

Sháníme, pomůžete prosím?

Zdravíme z knihovny.
Akutně sháníme pro naši akci Noc s Andersenem žluté vnitřky z kinder vajíček a také nepotřebné hračky a postavičky z nich. Bereme i jakékoliv jiné postavičky, auta, atd.... podobné velikosti. Za každou věc budeme nesmírně rádi. Můžete nosit kdykoliv ve výpůjčních hodinách do knihovny, nebo mimo výpůjční hodiny na úřad do kanceláře paní Kubíčkové. Všem dárcům předem moc děkujeme. Co nevyužijme na NSA, poputuje automaticky na výtvarné dílny v knihovně, které opět začnou v dubnu a budou probíhat každé druhé pondělí odpoledne.
 
 
 
 

Přihlášky na Noc s Andersenem 2016

Již brzy vypukne každoroční oblíbená akce NOC S ANDERSENEM. Děti se mohou již ode dneška zastavit v knihovně, kde dostanou domů přihlášku k nocování. Letos je datum naplánováno na 1.4. Počet dětí je opět omezen, takže si pospěšte a vyzvedněte si přihlášku včas.

 

Jedinou podmínkou pro letošní účast je - napsat pár vět o tom, proč děti chtějí s námi v knihovně spát a účastnit se celé akce. Když připojí nějaký obrázek, nebo zážitek z předchozí Noci, pokud se již účastnily, nebude to na škodu. Termín odevzdání posledních přihlášek je 21. 3. 2016.