Odevzdání přihlášek na Andersena

Dobré ráno z knihovny. Noc už se nám blíží a pomalu už finišujeme s přípravami. Sešlo se nám už 11 přihlášek, ale 4 kousky nám pořád chybí. Proto prosím zbývající 4 nocležníky, aby je doručili do knihovny nejpozději do konce příštího týdne, tj. 27.2. Potřebujeme znát přesný počet dětí, kvůli materiálu na vyrábění, diplomům atd. Moc děkujeme a už pomalu odpočítáváme dny.... :-)

Zároveň už se nám mohou hlásit děti, které budou od podzimu v 2. - 6. třídě na příští ročník.

 
 
 

Něco málo o Noci 2015

Zdravíme z knihovny. V tuto chvíli už by mělo mít všech 15 dětí (tedy 14, jedna vyplněná přihláška se zatím sama krčí v knihovně) doma svoje přihlášky. Vyplňte a přineste je prosím do knihovny co nejdřív, ať víme, s kým závazně počítat.
Letos bude Noc na téma - PUTOVÁNÍ ZA POHÁDKAMI.
Máme pro Vás nachystanou hromadu překvapení, které odtajníme až se všichni sejdeme ve slavný nocovací pátek. Nezapomeňte, že každý rok je program Noci jiný, bude tomu tak i letos a myslím, že se máte na co těšit!!!
Co prozradit ovšem můžeme je sestava dospěláků :-) Stejně jako v loňském roce nás bude pět. Jana Čížková, Jitule Štěpánová, Míša Kozáková, Verča Žďárková a jediný chlap naší Noci, Milan Valiček. Toho znají děti, které se účastnily už loni. 
 
Takže teď už jen vše naplánovat, nachystat, doladit, zařídit a můžeme se všichni těšit na prima dobrodružství! 
 
      -jit-
 
            
 
 
 

Bodování skončeno, známe vítěze!

 

Dnešním dnem bylo ukončeno bodování na Noc s Andersenem 2015. Nocovat s námi letos, v pátek 27. 3. od 15 hodin bude 15 dětí s nejvyšším počtem nasbíraných bodů. První tři nejlepší oceníme knižními dárky přímo v den akce :-) Pokud někdo už teď ví, že by se účastnit nemohl a nebo má jinou akci a dorazil by později, ať mě kontaktuje prosím. Máme      v záloze i případné náhradníky. Díky.

 
Brouček Matěj
Dedič Jan
Dvořáková Eliška
Klemtová Kateřina
Křečková Ema
Kupková Lucie
Mušáková Kateřina
Novotný Vladimír
Plesl Tomáš
Podstatová Anežka
Podstatová Eliška
Štěpán David Radislav
Štěpánková Tereza
Štěpánová Bára
Štěpánová Tereza
 

Letní obrázky

Krásný letní den z knihovny. Kdo by chtěl získat další bonusové body na Noc 2015, může namalovat a přinést nějaký prázdninový obrázek. Otevřeno máme opět každé pondělí.

Budeme se těšit na obrázky plné Vašich letních zážitků :-)

 
 

Noc s Andersenem 2015

Zdravíme z knihovny....

Jedna z prvních šancí, jak si připsat body na Noc s Andersenem 2015 je výtvarný "úkol" za 15 bodů.

Namalujte pastelkami, fixamy, nebo vytvořte nějaký výrobek na téma "JARO". I když je do jara ještě daleko, třeba ho tím trochu přivoláme. Ať jsou obrázky hodně veselé a barevné, všechny si vystavíme v prostoru před knihovnou, tak ať tam máme veselo :-)

Těšíme se na Vaše díla :-)